Garantii

Kogemused aastast 1957 tagavad laitmatu kindluse ja usaldusväärsuse.

Garantiitingimused lihtsustatult:

1. Ilmastikukindlus.

Kõik Gerardi AluTsink kattega katusepaneelid püsivad ilmastikukindlad vähemalt 50 aastat alates paigaldusest. Garantii kehtib ka pinnakattele.

Kui katusepaneel ei püsi ilmastikukindel, siis AHI Roofing omal valikul kas parandab või vahetab paneeli oma kuludega. Ahi Roofingul on kohustus garantiiaja kestel defektsed detailid täies mahus vahetada/parandada esimese 25 aasta jooksul. Edasise kompenseerimise määrab Graafik. Graafiku vaatamiseks vajuta SIIA.

2. Ilmastikukindluse tingimused.

  1. Garantii kehtib ainult juhul, kui Ostja on tasunud täies mahus kauba ja paigalduse eest. Sel juhul kehtib garantii ka järgmistele omanikele.
  2. Garantii kehtib ainult juhtudel, kui tegu on tootjapoolse defektiga. (näiteks garantiikorras ei parandata paneele, mis on kahjustada saanud valede töövõtete kasutamise tõttu, katusel hooletu kõndimise tõttu kas siis omaniku, korstnapühkija või muu isiku poolt või kui materjali kahjustab struktuur, kuhu materjal on paigaldatud)
  3. Parandustööd ei pikenda Garantiiaega.

Tähelepanu: Katusel tohib kõndida, kuid see ei ole soovituslik. Kui siiski ilmneb vajadus katusel kõndida, tuleks kasutada puhtaid, pehme tallaga jalatseid, astudes lohu põhja materjali esiservas.

Seega, garantii kehtib ka ise paigaldades kui lõikamiseks kasutada plekikääre või giljotiini. Abrasiivse tööpõhimõttega ketaslõikuri kasutamine kahjustab materjali kaitsvaid kihte ja seega rikub garantii. Samuti on keelatud kasutada roostevabasid kinnitusvahendeid, kuna AluTsingi ja roostevaba terase vahel tekib märgades tingimustes elektrolüütiline reaktsioon, mis tekitab korrosiooni. Plekikääride/giljotiini kasutamise korral materjal aga kahjustada ei saa.

Kui kahju on ulatuslik, kompenseerib Ahi Roofing lisaks ka töö maksumuse. Kui kahju on minimaalne, kompenseerib Ahi Roofing ainult vahetatava detaili maksumuse või parandamise.

Tähelepanu: siinne lihtsustatud garantiitingimuste lahtiseletamine on orienteeruva informatsiooni saamiseks. Garantiitingimused täies mahus on märgitud Garantiilehel ja kehtivad selle ettenäitamisel.