Materjal

Järeleandmatu kvaliteet, kaasaegne tootmisprotsess, suurepärane väljanägemine - vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad Gerardi katuseid.

Alumiinium-tsink

Gerardi katusepaneelid on nii alt kui pealt kaetud ülimalt vastupidava ning korrosioonikindla kattega - ZINCALUME©'ga. Teras on pärit Uus-Meremaalt.

Vihma sajab - ei ühtegi krõbinat

Võrreldes tavalise plekk-katusega on vihmamüra praktiliselt olematu. Katuseelemendi väikesed mõõdud ja kivipuiste summutavad suurepäraselt vihmast ning rahest tekkivat krõbinat. Seda on korduvalt kinnitanud ka rahulolevad kliendid.

Looduslik kivipuiste

Gerardi katusepaneelid on kaetud ehtsa kivipuistega, mis on kaevandatud Uus-Meremaal. Samuti on värvitoon looduslik.Näiteks sinine värvitoon saavutatakse kasutades puhast koobaltit. Erilisemate värvitoonide saavutamiseks kasutame keraamilist toonimisprotsessi 900 kraadi juures. Just seetõttu Gerardi katusematerjal ei pleegi ega tuhmu.

Suurepärane väljanägemine

Gerardi katusematerjali on võimalik valida üheteistkümne loodusliku värvitooni seast, mis harmoneeruvad looduse värvidega ja sobivad nii traditsiooniliste kui kaasaegsete hoonetega. Materjali pealmine kiht baseerub naturaalsel kivil, on pleekimiskindel ning vastupidav. Kivipuiste kaitseb katust kriimustuste eest ja summutab vihmamüra. Kuus erinevat profiililahendust, neli kivi- ja kaks laastuprofiili võimaldavad veelgi suuremat arhitektuurilist vabadust.

Vastavus maailmastandarditele

Kogu Gerardi tootmisprotsess vastab rahvusvahelistele standarditele ning katusekate on edukalt läbinud kõige rangemad laboratooriumikatsetused. Gerardi katuseid on kontrollinud ka aeg. AHI Roofingu katuseid on paigaldatud juba üle 50 aasta rohkem kui 80 riigis üle maailma, sealhulgas põhjamaades. Eestis paigaldati esimene Gerardi firma katus aastal 1992, kui toote nimi oli veel Decrabond / Decra.

Maksimaalne kestvus

Gerardi katuse kestvust suurendavad alumiiniumtsink, kivipuiste ja kattekihid, mis tähendab eeldatavat kestvust meie tingimustes 100+ aastat. Tehase garantii on 50 aastat, mis kehtib ka ise paigaldades ning ilma keeruliste lisatingimusteta.

Kõrge kvaliteet

Gerardi katusekatte põhikomponendiks on 0,43 mm paksune alumiiniumtsingiga kaetud terasest katusepaneel, mis on profileeritud nii, et paneelide omavahelise seostuse tulemusena moodustub äärmiselt vastupidav ja tihe struktuur. Peale 50 aastast uurimus- ja täiustamistööd on saadud kõrgtehnoloogiliselt töödeldud katuseelement, mille struktuur koosneb kaheksast kvaliteetsest kihist. See tagab Gerardi katusekattele vastupidavuse ka kõige ekstreemsemates ilmastikutingimustes, pakkudes pikaealist, väga tugevat ja kergesti hooldatavat katust. Valmistajad annavad Gerardi katustele 50 aastase garantii, mis kehtib nii materjalile kui ka pinnakattele!

Lumi ei libise

Gerardi katusepaneelid hoiavad lund katusel, takistades libisemist ja potentsiaalseid vigastusi või kahjustusi. Enamikel katustel ei pea kasutama silma riivavaid lumetõkkeid. Kuigi Gerard on kerge, soovitame eriti lumerohkete talvede korral siiski katust lumest puhastada.

Mugav paigaldus

Gerardi katus on kerge (6.6kg/m²). Võrreldes betoonkivikatustega kuni 7 korda kergem. Katuseelemendi sobiv gabariit (1260 x 370 mm) ja väike kaal hõlbustavad nii paigaldustöid kui transporti, see võib tähendada märkimisväärset kokkuhoidu katusekonstruktsiooni maksumuse ning materjalikulu pealt. Just kergekaalulisus on see, mis teeb selle materjali väga soosituks katuste puhul, kuhu ei sobi rasked konstruktsioonid. Samuti on mugav kasutada seda moodsat materjali katuste ümberehitusel või arhitektuurselt keerukatel katustel. Paigaldamistehnoloogia on jõukohane igale ehitusfirmale või individuaalehitajale. Iga katuse ostuga kaasneb soovi korral tasuta paigalduse konsultatsioon objektil.