K.K.K.

... ehk korduma kippuvad küsimused.

Kui pikk on Gerardi Garantii?
Tehasepoolne garantii on 50 aastat. Kehtib materjalile ja pinnakattele. Garantii kehtib olenemata sellest, kes või kus seda paigaldab. Garantii rikub ainult roostevabade kinnitustarvikute ja abrasiiv-ketaslõikuri kasutamine. Rohkem infot garantii kohta SIIT.
Mis on selle materjali minimaalne lubatud katusekalle?
Classic ja Heritage - 10°, Corona, Senator - 13°
Kas kivipuru materjali painutamisel maha ei tule?
Ei. Kivipuiste on materjali küljes väga tugevalt kinni . Umbes 95% kivipuistest jääb ka 180° -lise painde tegemisel paneeli külge.
See materjal on üsna krobeline, kas puulehed ja oksad jäävad katuse külge?
Ei. Kogemus on näidanud, et sileda katuse peale kleepuvad märjad lehed isegi paremini. Seega, oksad ja lehed tulevad Gerardi katuselt tuule ja vihmaga ilusti maha.
Kas Gerardi katus sammaldub kiiresti?
Ei, materjali pealmistes kihtides on sammalt ja vetikaid tõrjuvad ained. Kui katus asub puude all, tekib sammal u. 8 - 10 aasta pärast. Kui märkate sambla teket, pihustage katust kord 3-4 aasta jooksul samblaseptikuga ja katus püsib puhtana.
Kas seda materjali võib survepesuriga pesta?
Jah. Tavaline, autopesuks mõeldud survepesur materjali ei kahjusta. Enne survepesuri kasutamist on soovitatav siiski proovitüki peal veejoa võimsust kontrollida.
Kas Gerardi katus krõbiseb vihma käes, nagu plekk-katustel kombeks?
Ei, Gerardi katusepaneelid on kompaktsed ja kaetud kivipuistega. Need omadused summutavad väga hästi vihmast ja rahest tekkivat müra. Vihmasaju ajal ilma soojustuseta pööningul olles krõbinat kuulda ei ole.
Millega kinnitatakse Gerardi katusepaneelid?
Selleks kasutatakse kõrgkvaliteetseid kuumtsink naelu, millele kehtib samuti 50-aastane garantii. Täpsemat infot paigalduse kohta saad SIIT.
Kas Gerardi katuse värv pleegib aja jooksul?
Väga vähe. Kuna kivipuiste ja värv on looduslik, siis värv märkimisväärselt ei tuhmu.